Gresy, płytki, ceramika łazienkowa - Warszawa

Gresy, płytki, ceramika łazienkowa - MiradAlfa Warszawa

Aranżacja klasycznej czy nowoczesnej łazienki nie jest kwestią prostą, należy bowiem dołożyć wszelkich starań, aby w ciekawy sposób połączyć estetykę oraz funkcjonalność pomieszczenia.

Jak bowiem sprawić, aby łazienka była wygodna dla użytkownika i jednocześnie pięknie się prezentowała? Na taki efekt finalny składają się zarówno dobór płytek, sprzętów, jak i dodatków, sprawiających, że każda łazienka zyskuje swój indywidualny klimat.

Firma Mirad Alfa oferuje zebranie wszystkich tych produktów w jedynym miejscu oraz możliwość wyboru spośród starannie wyselekcjonowanych artykułów najlepszych firm i marek. Działamy na rynku od 2008 roku i przez te lata starannie dbaliśmy o to, aby być znani z tego, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Doskonale znamy branżę, w jakiej działamy, stale się dokształcamy, zdobywamy informacje o najnowszych trendach oraz udoskonalamy swoją ofertę. Produkty pozyskujemy jedynie od sprawdzonych dostawców, w tym takich znanych firm jak Iris, Ariostea, Ceramica Mutina czy Viva.

Gres, płytki

Włoski gres oraz płytki są niezwykle pożądanym towarem na polskim rynku. Jego zwolenników przybywa, dlatego stale staramy się wzbogacać naszą ofertę o nowe, profesjonalne produkty. Poza płytkami oraz gresem, proponujemy także ceramikę sanitarną, armaturę łazienkową oraz szereg produktów wyposażenia łazienek.

Ceramika sanitarna

Można u nas nabyć brodziki, wanny oraz mozaikę łazienkową. Dodatkowo, oferujemy wysokiej jakości oświetlenie do łazienek.

Oferta ceramiki sanitarnej

Można u nas nabyć zarówno lampy sufitowe, kinkiety naścienne, jak również oświetlenie specjalne.

Chemia budowlana

Proponujemy także profesjonalne systemy odpływowe oraz artykuły chemii budowlanej, w tym również nowoczesne środki impregnujące. Nasza dystrybucja opiera się o nowoczesny sklep internetowy, będący jednocześnie firmową stroną www oraz salon stacjonarny, znajdujący się w Warszawie.

Zachęcamy do odwiedzenia zarówno sklepu online, jak i punktu tradycyjnego. W każdym w nich czekają na Państwa nowoczesne produkty oraz życzliwa obsługa, chętnie służąca rada w każdej sytuacji.

Nazwa firmy:
Mirad Alfa - Warszawa
Adres:
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, mazowieckie
Telefon:
(22) 651 03 54
Fax:
(22) 651 03 54
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis