Efect - kursy wózki widłowe, żurawie HDS i samojezdne

Akademia Efekt otwiera nowe możliwości dla osób bezrobotnych, które wypadły z rynku pracy poprzez brak wymaganych kwalifikacji, ich zawody stały się w obecnych czas słabo popłatne lub niepotrzebne w związku z rozwojem technologii.

Wyparcie pracy rąk człowieka przez maszyny i skomputeryzowane fabryki sprawiło, że wiele osób od lat bezskutecznie poszukuje pracy. Akademia  efekt oferuje wszystkim bezrobotnym kursy i szkolenia zawodowe dzięki którym absolwenci naszej akademii  bez problemu znajdują zatrudnienie, a ich sytuacja materialna diametralnie się zmienia.

Czym różnią się kursy zawodowe organizowane przez naszą firmę?

  • wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o jakość szkoleń;
  • dysponujemy profesjonalnie przygotowanymi salami szkoleniowymi, które oprócz dużego metrażu i sprzętu komputerowego dla każdego uczestnika są wyposażone w profesjonalne urządzenia nagłaśniające, rzutniki umożliwiające komfort nauki, a także sale z symulatorami, na których kursanci stawiają pierwsze kroki w obsłudze maszyn i pojazdów;
  • oprócz zajęć związanych z obsługą wybranego pojazdu oferujemy państwu profesjonalne szkolenie BHP.

Każdy kurs składa się z trzech etapów:

  • teoretycznego
  • na symulatorze
  • praktycznego

Zakres przekazywanej wiedzy obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące budowy i obsługi maszyn, bezpieczeństwa pracy. Część praktyczna to praca w warunkach naturalnych, lub maksymalnie zbliżonych do naturalnych by kursanci po otrzymaniu uprawnień do wykonywania nowego zawodu mogli rozpocząć pracę jako wykwalifikowani pracownicy.

Kursy Akademii Efect

Akademia efekt szkoli operatorów na:

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest wieloletnia współpraca z organizacjami wspierającymi kapitał ludzki i instytucjami, których głównym celem jest walka z bezrobociem. Pomagamy naszym kursantom zdobycie kompleksowej wiedzy w nowym zawodzie, oraz uzyskanie niezbędnego doświadczenia w celu podjęcia zatrudnienia. Ponadto kursy i szkolenia w Akademii efekt pomagają bezrobotnym odzyskać pewność siebie i stać się atrakcyjnym kandydatem i partnerem do rozmowy dla przyszłego pracodawcy.

Nazwa firmy:
Akademia Efect
Adres:
Kraków, ul. Igołomska 1, 31-983, małopolskie
Telefon:
12 442-00-55
Fax:
12 378-37-67
Produkt - Usluga podstawowa:
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis