Dofinansowanie z Unii Europejskiej

Unia Europejska to międzynarodowa organizacja polityczno-gospodarcza, wdrażająca ideę szeroko pojętej integracji wśród państw członkowskich.

Od lipca 2013 roku do Unii należy 28 krajów. Wspólnota stawia przed sobą wiele celów, które realizuje w toku działania. Można je podzielić analogicznie do rodzajów integracji, na cele polityczne, gospodarcze i społeczne. Głównym celem jest wzmacnianie bezpieczeństwa w krajach członkowskich Unii oraz ochrona wspólnych interesów i wyrównywanie różnic między krajami.

Do realizacji tych celów tworzy programy dotacji i dofinansowań, z których korzystają kraje członkowskie. W serwisie www.uniaeuropejska.info.pl można znaleźć podstawowe informacje na temat Unii Europejskiej jak również aktualne programy dotacji i dofinansowań.

Istotnym zadaniem jest również zachowanie pokoju oraz kształtowanie wspólnej, europejskiej polityki obronnej w razie niebezpieczeństwa konfliktu. Unia Europejska stawia sobie za cel dbanie o poszanowanie wolności i praw człowieka oraz popieranie współpracy międzynarodowej. Kolejne zadanie, jakie pragnie realizować to wprowadzenie obywatelstwa europejskiego.

- polityka regionalna Unii Europejskiej

Jego główną funkcją ma być chronienie interesów obywateli krajów członkowskich oraz zapewnienie swobodnego przemieszczania się pomiędzy państwami wspólnoty.

Dofinansowanie, dotacje Unijne

- dotacje z Unii Europejskiej

Nazwa firmy:
uniaeuropejska.info.pl
Produkt - Usluga podstawowa:
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis