Marketing w sieci

Rcomp Współczesne Technologie Informacyjne to firma działająca od 2007 roku. Nasza oferta to między innymi projektowanie stron WWW i portali internetowych, pozycjonowanie SEO oraz szeroko rozumiana optymalizacja strony WWW.

Opieka firmy SEO to szereg czynności związanych z budową wysokiej pozycji serwisu internetowego klienta widocznej w liczbie odwiedzin strony i ruchu na niej.

Marketing firmy w sieci to nowoczesny sposób zdobywania klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, samorządów, szkół. Propozycja dla jednostki samorządowej to stworzenie samorządowego interaktywnego portalu internetowego umożliwiającego składanie wniosków i załatwianie spraw przez Internet z wykorzystaniem podpisu elektronicznego. Dla szkół proponujemy stworzenie portalu internetowego opartego na systemie CMS.

Zaczynamy od rejestracji domeny, konta hostingowego, dobór elementów składowych systemu, wykonanie niepowtarzalnej szaty graficznej, dołączenie wybranych modułów. Używając jako medium Internetu oraz stworzonej strony promujemy firmę poprzez nowoczesny marketing internetowy. W naszej ofercie znajduje się również redesign, czyli modernizacja strony, a także pozycjonowanie stron WWW.

Nazwa firmy:
RCoMP Współczesne Technologie Informacyjne Robert Stasiak
Adres:
Żychlin, łódzkie
Telefon:
600886510
Produkt - Usluga podstawowa:
Adres strony:
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis