Wróżby od wróżki Alicji pokażą Ci przyszłość

Wróżby od wróżki Alicji pokażą Ci przyszłość.

Jedni nie chcą znać swojej przyszłości, wolą żyć w nieświadomości i przyjmować to, co niesie im los. Inni wręcz przeciwnie: są zainteresowani tym, co wydarzy się w ich życiu i chcą dowiedzieć się, czy powiodą się ich plany, odnośnie przyszłości. Jeśli chcesz poznać tajemnicę przyszłych dni i określić drogę, jaką powinieneś podążać, zaufaj kartom tarota.

Mój Gabinet Ezoteryki i Rozwoju Osobistego pozwoli Ci na poznanie odpowiedzi na najważniejsze pytania: co robić dalej? Czym się zająć? Jak wykorzystać swój potencjał? W którą stronę skierować swoją energię i zapał do działania? Dzięki mojej pomocy dowiesz się, jak sprawić, by Twoje życie było satysfakcjonujące, a Twoje plany się spełniały. Proponuję Ci rozbudowaną ofertę stawiania tarota, w tym Tarot na rok, 7 lat, Taro Kariery, Tarot-Twój Potencjał czy Tarot-Związek.

Interesuje Cię astrologia i horoskopy? Specjalnie dla Ciebie stworzę horoskop Partnerski, Urodzeniowy, Karmiczny, Horoskop dla Dziecka lub Horoskop Sukcesu. W moim Gabinecie ważne miejsce zajmuje również sfera rozwoju osobistego. Zajmuję się uzdrawianiem związków, uwalnianiem potencjału oraz stosuję proste, ale niezwykle skuteczne techniki psychoenergoterapii.

Chcesz poczuć siłę astrologii i mocy kart? Odezwij się do mnie, a Twoja przyszłość przestanie być niewiadomą. Dowiesz się, dlaczego nie możesz sobie poradzić z niektórymi sferami swojego życia i w jaki sposób zaprowadzić w nim ład i podążać do spełnienia marzeń. Czekam na Twój telefon lub wiadomość.

Nazwa firmy:
FHU "ALICJA"
Adres:
Kraków, ul. Morawskiego 7, 30-104, małopolskie
Telefon:
780 562 596
Produkt - Usluga podstawowa:
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis