MS Clean - sprzątanie biur, domów, lokali

Sprzątanie biura, domu - mycie podłogiWiele firm zastanawia się nad sposobem sprzątania w swoich pomieszczeniach. Czy lepiej jest zatrudnić sprzątaczkę czy zaangażować profesjonalną firmę sprzątającą? Jeśli firmę, to jaką?

Szczególnie problem mają tu firmy, które nie tyle posiadają zwykłe pomieszczenia biurowe, ile są to prywatne szkoły, miejsca zabaw dla dzieci, pomieszczenia z wysokiej klasy sprzętem, eleganckie salony i wszelkie inne pomieszczenia, w których sprzątanie nie może być zwykłe. Jak rozwiązać ten problem?

MS Clean - firma sprzątająca

Przede wszystkim warto podkreślić, że najlepszym rozwiązaniem jest tutaj wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej. Dlaczego? Otóż wówczas mamy gwarancję przede wszystkim wykonania danego zlecenia szybko i sprawnie. Co więcej firmy mają większe możliwości dostosowania środków czystości oraz urządzeń czy rodzaju pracy do charakteru danej firmy.

Polecaną firmą sprzątającą jest właśnie MS Clean - firma do zadań specjalnych, kompleksowo realizująca usługi porządkowe.

MS Clean - najważniejsze informacje

Na początek warto podać kilka danych dotyczących tej firmy. Otóż działa ona na terenie Kutna, Łowicza, Żychlina, Gąbina oraz okolic. Co więcej, firma ta charakteryzuje się konkurencyjną ceną, tym bardziej w stosunku do wysokiej jakości, jaką reprezentuje. Warto jeszcze dodać, że tutaj płacimy dopiero po realizacji zlecenia. Co zaś ciekawe - zlecenie realizowane jest bardzo szybko, ponieważ sprzątanie może być już zorganizowane w zasadzie na drugi dzień po złożeniu zamówienia.

Warto jeszcze dodać, że MS Clean bardzo starannie dobiera sobie wszystkich pracowników sprzątających. Tu nie będziemy mieć sytuacji takiej, że pracownik nie przyłoży się do pracy, nie spłucze dokładnie środka czyszczącego czy w ogóle naruszy jakkolwiek przestrzeń prywatną. Wręcz przeciwnie!

Co zyskujemy dzięki zatrudnieniu MS Clean do swojej firmy?

Poniżej zostaną przedstawione najważniejsze zalety tej firmy z naciskiem oczywiście na zalety w stosunku do firm, które właśnie potrzebują nieco innego rodzaju sprzątania.

Dokładne sprzątanie bezpiecznymi, naturalnymi środkami
Przede wszystkim oczywiście firma realizuje rzecz dość oczywistą, a mianowicie standardowe sprzątanie. W jego zakres wchodzi wycieranie kurzy, odkurzanie, sprzątanie kuchni pracowników i łazienek oraz wszelkie inne czynności, które wymagane są, aby zachować czystość w danym pomieszczeniu.

Tu jednak trzeba jeszcze podkreślić jedną, bardzo ważną sprawę. Mianowicie pracownicy MS Clean do sprzątania używają dobrej jakości, bezpiecznych środków. Ponadto pracę swoją wykonują sumiennie, zatem nigdzie nie pozostanie nawet ślad proszku czyszczącego itp. Ma to szczególne znaczenie właśnie w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci - nie tylko w przedszkolach, szkółkach prywatnych itp., lecz także w kącikach zabaw w różnych firmach. Wówczas mamy pewność, że dziecko nie zatruje się niczym przez zupełny przypadek. Ponadto takie środki dobre są też dla czworonogów i dla osób dorosłych ze skłonnością do różnego rodzaju alergii.

Właśnie - warto w tym momencie jeszcze poruszyć temat alergii. Otóż bowiem okazuje się, że MS Clean posiada w swojej ofercie także przeróżne hipoalergiczne środki czyszczące oraz specjalny odkurzacz z filtrem wodnym, doskonale eliminujący wszelki pyłki, roztocza i kurz.

Profesjonalne pranie dywanów i tapicerki
Dzisiaj szczególnie modne są różnego rodzaju dywany oraz tapicerowane meble. Są one wygodne, ładnie się prezentują, jednak nawet jeśli nie doszło do ich zaplamienia czy widocznego pobrudzenia, raz na jakiś czas trzeba je czyścić. Szczególnie właśnie w pomieszczeniach, gdzie są zwierzęta, małe dzieci albo nawet gdzie pojawia się naprawdę dużo osób. Warto dodać, że MS Clean realizuje także i tego rodzaju usługi.

Mycie okien
Niestety w wielu firmach sprzątających mycie okien sprowadza się do przetarcia szyby. MS Clean jednak profesjonalnie podchodzi do tego zadania. Myte są dokładnie nie tylko i wyłącznie szyby, ale i całe ramy okienne, parapety a także nawet rolety i żaluzje.

Warto w tym momencie krótko napomknąć o tym, że oczywiście tutaj także stosowane są odpowiednie środki do czyszczenia poszczególnych rodzajów powierzchni. Mamy zatem pewność, że nie tylko każda rzecz będzie idealnie czysta, ale również że w żadnym wypadku się nie zniszczy.

Sprzątanie na zewnątrz
Często dość zapominamy o tym, co jest na zewnątrz. W wyniku tego mamy w miarę ładnie wysprzątany np. gabinet, zaś wejście do niego już niespecjalnie. Tymczasem firma MS Clean nie tylko zadba o korytarz prowadzący do naszego biura, gabinetu, sali ćwiczeń itp., ale także o całą część na zewnątrz.

W ofercie tej firmy bowiem zawarta jest także pielęgnacja ogrodu, czyszczenie ogrodzenia, poręczy, chodników, kostki brukowej czy elewacji. Warto podkreślić, że są to bardzo istotne sprawy, z których często nie zdajemy sobie sprawy i ich nie zauważamy. Jednak wyczyszczoną poręcz na pewno zauważy dziadek odprowadzający wnuczkę na zajęcia, równy i zadbany chodnik doceni osoba wchodząca do naszego gabinetu na szpilkach a czystą elewację od razu zauważy osoba zajmująca się np. fotografią. Warto podkreślić, że taka czysta elewacja w ogóle bardzo zmienia odbiór przez klientów np. restauracji, salonów fryzjerskich czy szkół językowych.

Ważne jest także to, ze firma oferuje swoje usługi również w zakresie odśnieżania.

MS Clean - pozostałe usługi

Warto jeszcze dodać, że firma ta oferuje sprzątanie nie tylko i wyłącznie w większych zakładach, lecz również i w prywatnych domach, gabinetach, obiektach handlowych czy też obiektach sportowych i rozrywkowych.

Dodatkowo istotny jest również fakt, że MS Clean jest firmą wyjątkowo otwartą na potrzeby klientów. Jeśli zatem nie znaleźliśmy jakiejś usługi sprzątającej w proponowanej ofercie, nie oznacza to jeszcze, że firma jej nie zrealizuje. wystarczy skontaktować się dać swoją propozycję - firma często je uwzględnia.

Warto jeszcze dodać, że kontakt z firmą jest naprawdę dobry i szybki, możliwy zarówno poprzez standardowy formularz kontaktowy, jak i drogą e-mail oraz też przez telefon.

Podsumowując łatwo można zauważyć, że firma MS Clean oferuje naprawdę bardzo kompleksowe sprzątanie - znajdziemy tu każdą usługę, jaka tylko możemy sobie wymyślić i jakiej możemy potrzebować. Mamy zatem możliwość, zamiast angażowania kilku firm, wyboru jednej do każdego zadania, nawet od razu do własnego domu czy mieszkania! Co więcej - kontakt z firmą jest prosty, zadania realizowane są szybko i dokładnie. Zatem - zapraszamy do kontaktu!