SellCars Warszawa - skup aut używanych

Nasze przedsiębiorstwo SellCars to profesjonalny skup aut osobowych. Zakupujemy samochody używane, bez względu na stan techniczny oraz wygląd wizualny.

Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, więc doskonale znamy oczekiwania klientów. Zapewniamy wyłącznie korzystne warunki współpracy. Jesteśmy specjalistami w branży motoryzacyjnej, a także posiadamy niezbędne kompetencje i szeroką wiedzę. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, więc zgłoszenie z województwa mazowieckiego możemy zrealizować w ciągu 24 godzin. Skupujemy samochody z całej Polski - zapewniamy bezpłatny dojazd i transport pojazdów wyprodukowanych po 2005 roku, a w przypadku województwa mazowieckiego pojazdów wyprodukowanych po 2001 roku. Zaufało nam już setki klientów, Ty możesz być następny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że nikt nie zapewni Ci korzystniejszych warunków współpracy.

Co zyskasz korzystając z naszych usług?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymasz mnóstwo korzyści. Przede wszystkim otrzymasz fachową ocenę stanu technicznego swojego samochodu. Świadczymy usługi fachowo i sprawnie, bez zbędnych formalności. Nie potrzebujesz druku PCC-1, ani nie poniesiesz dodatkowych kosztów w Urzędzie Skarbowym. Zaoszczędzisz czas związany ze sprzedażą swojego auta - nie musisz dokonywać specjalistycznych napraw, ani poprawy wyglądu. Nie martwisz się o wykonywanie profesjonalnych zdjęć samochodu. Ominie Cię męczące spotykania z potencjalnymi kupcami, a także odbieranie telefonów. Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny oraz wygląd Twojego auta - czas kupna-sprzedaży zostanie skrócony do minimum. Decydujesz o terminie oględzin pojazdu - dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. Pieniądze wypłacamy natychmiast po podpisaniu umowy. Sam decydujesz o formie płatności - możliwa jest gotówka "do ręki" lub przelew na konto. Załatwiamy za Ciebie formalności, taki jak np. sporządzenie umowy kupna-sprzedaży oraz wypowiedzenie OC.

Gwarantujemy najkorzystniejsze stawki na rynku

Czy Twój samochód kwalifikuje się do sprzedaży?

Skupujemy używane samochody osobowe niemal każdej znanej marki m.in. Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lexus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo oraz wiele innych. Samochód może być w dowolnym stanie technicznym - to my opłacamy transport niesprawnego pojazdu. Stan wizualny również nie jest tu istotny. Ważną kwestią jest data produkcji - skupujemy auta wyprodukowane po 2001 roku (na terenie Warszawy i okolic) lub auta wyprodukowane po 2005 roku (na terenie całej Polski). Nie skupujemy samochodów ciężarowych, tirów, samochodów z prawostronną kierownicą (tzw. anglików). Nie zajmujemy się kupnem oraz sprzedażą części samochodowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zakupujemy samochody poleasingowe oraz floty pojazdów.

Jak sprzedać samochód?

Sprzedaż pojazdu jest szybka i prosta. Szanujemy czas naszych klientów, więc gwarantujemy minimum formalności. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefoniczne lub za pomocą formularza wyceny, który umieszczony jest na naszej stronie internetowej. Bez wątpienia najszybszą metodą jest kontakt telefoniczny. Ważne jest, abyś przygotować odpowiednie informacje na temat sprzedawanego pojazdu m.in. markę i model auta, przebieg, przeszłość samochodu (np. przebyte lakierowania, spawania itd.). Musisz określić także orientacyjną kwotę, jak Cię interesuje. Jeśli będziemy zainteresowani kupnem Twojego auta, to ustalimy termin spotkania. To Ty decydujesz o jego miejscu i czasie, jednak pamiętaj, że powinno być to miejsce spokojne i bezpieczne (raczej odradza się stacje benzynowe lub publiczne parkingu). W dniu ustalonego terminu dotrzemy pod wskazany adres, a także dokonamy oględzin samochodu. Proces sprawdzania stanu Twojego samochodu nie będzie trwał dłużej niż 30 minut. Po oszacowaniu przez nas kwoty zakupu, dochodzi do negocjacji ceny. Następnie, gdy ustalona cena będzie satysfakcjonować obie strony, podpiszemy umowę kupna-sprzedaży. Pieniądze otrzymasz natychmiastowo po zawarciu umowy - gotówka "do ręki" lub na konto.